• Ново
ZzWwR Трендовски Кул Простор Астронаут Ручек Tote Торба со Предниот Џеб Обновливи Термички Изолирани Патент Затворање Кулер Сад Торба за на Училиште, Работа Пикник Пат

ZzWwR Трендовски Кул Простор Астронаут Ручек Tote Торба со Предниот Џеб Обновливи Термички Изолирани Патент Затворање Кулер

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

~Висат да се исуши.Zz Ww R ручек кеси во Светлина-тежина и количка за дизајн,сигурно многу простор за вас.~НЕ миење со топла вода. ~Внатрешна влажна крпа за перење.Повеќенаменски : Тоа може да се користи на работа, на училиште, на пикник, на улица шопинг, на вечера, класа студија, отворено патување, канцелариска работа, итн.Ние навистина го цениме тоа, ако ние би можеле да добијат некои повратни информации за нашите производи или услуги откако ќе ја добиете вашата цел, Така што ќе може да се подобри.Тоа е одличен подарок за вашите пријатели или членови на семејството. [ЛЕСНИ & ТРАЈНИ] - Висок квалитет двојно метал патентите ќе не е лесно да се скрши, дебела рачка намали телесната тежина повреда ќе ве натера да носат повеќе погодно.Ако имате било какви прашања ве молиме да контактирате со услуга, ние ќе ви обезбедиме со најголем број на задоволително решение, ви Благодарам многу за вашата доверба!.КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ : Надвор Материјал : Трајни водоотпорен оксфорд cloth Inner Материјал : Бисер памук + алуминиумска фолија( BPA FREE), течење отпорни, лесен за чистење.100% Храна-одделение : внатрешна обвивка е 100% храна-одделение, па можете да го поставите вашиот вкусни закуски во кесата без било страв!Стилски Дизајн : Artwork свеж и уникатен печатени,полна со индивидуалност,мода свој живот.~Одделно За Перење.Димензија : 9.Zz Ww R спроведувањето на најдобар квалитет на производот и отстапување на обезбедување на најдобри производ и услуга на клиентите.

За производот

Слични предлози