• Ново
Ecoable Бебе Зимска Шапка со Врски: Дете Доенче Уво Заштита Шапка 6-24 Месеци, Органски Merino Руно Волна

Ecoable Бебе Зимска Шапка со Врски: Дете Доенче Уво Заштита Шапка 6-24 Месеци, Органски Merino Руно Волна

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Кадифен волна бебе капи се класичен бебе essentials за ладно време дена.Не се фаќа.Термички носат направени од merino волна, влакна апсорбира влага и да остане топло дури и кога е влажно.ГОЛЕМИНА : Европската шапка големина одговара на обемот на главата.Се исуши станот.Рака мие препорачува со детергент за волна.Нега : за Разлика од други влакна, волна е мирис отпорни, што значи дека може да се носат волнени алишта повеќе пати пред да се мијат нив.Деца шапка карактеристики брадата ремени и се вклопува удобно за бебе уво заштита од ветер.Рака Мие Само.Дише руно волна шапка ќе го задржи вашето дете toasty и удобно на ладилникот дена.Чиста волна бебе потреби се мора да има ставки за секое бебе регистар.Деца шапка карактеристики мека брадата ремени за безбедна одговара.Произведени во Германија од страна на Engel.

За производот

Слични предлози