• Ново
SPNEC Надворешен Ѕид Светилка Водоотпорен Балкон Надворешниот Ѕид Креативни Вила Скалило Портата Aisle Отворен Двор Светилка

SPNEC Надворешен Ѕид Светилка Водоотпорен Балкон Надворешниот Ѕид Креативни Вила Скалило Портата Aisle Отворен Двор Светилка

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Избрани легури, водоотпорен дизајн, еколошки и високи-температура на печење боја процес, рака-полиран и стари, ретро изглед.Исклучителна романтична забележан уметност стакло, проѕирен, мека и убава.На површината се прска и печени, со висока заштита ниво и матирано текстура.Лесен за инсталација : едноставен за инсталација, потребно завртки се вклучени во испораката пакет.Погоден за инсталација простор : отворен / балкон / тревник / aisle / двор / градина, итн.Избрани легури, водоотпорен дизајн, еколошки и високи-температура на печење боја процес, рака-полиран и стари, ретро изглед.Исклучителна романтична забележан уметност стакло, проѕирен, мека и убава.На површината се прска и печени, со висока заштита ниво и матирано текстура.Лесен за инсталација : едноставен за инсталација, потребно завртки се вклучени во испораката пакет.Погоден за инсталација простор : отворен / балкон / тревник / aisle / двор / градина, итн.Стил : класичен retro Material : алуминиумски + glass Voltage : 110 V-240 V, без светлина source Light извор : E27 завртка bulb Applicable простор : 8-15㎡Процес : спреј бои matte Manual мерење на големината, не може да биде 1-3 см грешка.Стигмата светилка ги исполнува разни отворено осветлување места, како што се паркови, базени, плоштади, вила courtyards, пазари, итн., да го осветлите околина, така што ќе може да има целосна смисла на безбедност во текот на ноќта.

За производот

Слични предлози