• Ново
Рек-Ротирачки Зеленчук Рек Кат-Стои Ротирачки Складирање Полица Стојат Круг Мулти-Слој Кујна Количка 5 Ниво на Домаќинство, Организаторот со Тркала за Бања Дневна ?

Рек-Ротирачки Зеленчук Рек Кат-Стои Ротирачки Складирање Полица Стојат Круг Мулти-Слој Кујна Количка 5 Ниво на Домаќинство,

DEN 1077.60
Износ
Во продавницата.

Во споредба со обичен метал кошеви, тоа е посилен и може да се користи за подолго време.Квалитет на Материјалот : Кујна коли на тркала се користи цврст челик структура, како и високо-квалитетни печење боја процес за да се спречи рѓа или корозија.По-продажбата на Услугата : Имаме за цел да им обезбеди на клиентите со квалитет на производи и услуги.Надградба Стил : кујната за складирање полица ротирачки кошница е дизајниран со надградена со полно работно затворен парапет шупливи дизајн, држи овошје и зеленчук, свежи, го прави овошје и зеленчук не е лесно да изгние.Можете да поставите оваа кујна зеленчук рек полица во аголот на кујната и се движи во било кое време. 270 Степен ротирачки овошје складирање контејнер ви овозможува лесно да ги видите и добиете дневни потреби со едноставна спин лесно да се постигне предмети од која било страна.Различни овошје и зеленчук или садови можат да бидат ставени во кошеви на секое ниво, и лонци или мали апарати може да биде поставен на горниот слој.Држете се во ред и се грижи за вашето бебе веќе не се во брзање.Може да бидат сигурни за купување на нашите производи, кои се испратени од НАС.Можете исто така да поставите тоа compactly да се направи целосна употреба на вертикална простор.Бебе соба.Мултифункционален Прилики : Овој пригоден ротирачки складирање рек организатор е одлично за кујна, канцеларија, бања, дневна соба, спална соба, перална, занает соба, playroom, и студија соба.Дизајнот на ротирачки барабан е погодно за до продавница и да потрае предмети.

За производот

Слични предлози