• Ново
Boodled 10PCS 41mm C5w Festion LED Сијалица 3014 30-СМД Чипсети Canbus Грешка Слободни C10w LED Светилки За Авто Внатрешни работи, Светлата за Читање Автомобил Купола Мапа Светла.12V Бела.

Boodled 10PCS 41mm C5w Festion LED Сијалица 3014 30-СМД Чипсети Canbus Грешка Слободни C10w LED Светилки За Авто Внатрешни

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Автомобил Canbus 41 MM Festoon Led Светла.Висок квалитет на DC 12 V 6000 K Белата Автомобил Led Festoon Внатрешни работи Купола Светлина.Примена : Внатрешни работи Светлина, Стока / Багажникот светло, Куполата светлина, Мапата светлина, Вратата светлина, Ракавица Кутија светлина, и др. 3014 LED Чип е на пазарот-водечки иноватор на осветлување-класа Led диоди, LED осветлување, и phlx решенија за безжични и моќ апликации.Долго-траен, ниска енергија не те убивам напојување, побрзо вклучување/исклучување на времето за одговор, единствена, живописни бои, едноставни за да ги собере.Answer : ___________________________ Note : сијалица големина може да се разликува помеѓу модел или намали на вашето возило.Ве молиме проверете ги вашите возила сопственици на manual (рачно) или оригинални сијалица да се потврди сијалица големина пред ставање на ред.Купи со доверба,Ние нудиме "ЕДНА ГОДИНА" гаранција за ставка(и) потврди дека да се биде производител на дефект.

За производот

Слични предлози