• Ново
MORMAX Свитлива Коцка Чување на Кутии, Лен Ткаенини, 12 Инчен Складирање Коцки со Двојна Дрвени Рачки, Складирање Кошеви за Организирање, Расадник, Полица, Плакар, Кабин

MORMAX Свитлива Коцка Чување на Кутии, Лен Ткаенини, 12 Инчен Складирање Коцки со Двојна Дрвени Рачки, Складирање Кошеви

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Надворешниот Лен Ткаенини и Полиестер Внатрешна Обвивка.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Овие складирање коцки кој 12 x 12 x 12 inchs, и тоа може да се одржи една добра количина на облека и додатоци.Можете да ги користите за чување на книги, Цд-а, ќебиња, јога панталони, leggings, чорапи, чевли, шалови, надвор од сезона облека, и така натаму.Овие контејнери се одлични за лен плакар и складирање.Тие се вклопуваат убаво на полиците и изгледаат одлично.ПОСЕБЕН ДНЕВНИК за ДИЗАЈН РАЧКИ : Од 2 log дизајн рачки, овие складирање кантите за плакарот организација се безбедни и лесни за носење.Answer : ___________________________ NOTE : рачки се гроздобер дизајн, не добив остарел.ЛЕСНО се СОБЕРАТ пати за нив и магацинот стан во плакарот во 2 секунди.ЗДРАВ s идеален за одржување на домаќинството essentials уредната на секоја полица, шкаф, или tabletop.Направени од врвот одделение лен ткаенини и засилен со тешки-должност картон на дното и четири страни, овие чување на кутии се цврсти доволно да се вчита до 40 килограми.Овие складирање коцки се структурирани со 0.166-инчен дебелина тела, кои се многу подобри од просекот.

За производот

Слични предлози