• Ново
Payohto Деца Ранец Животинско Цртан Филм Стил Деца Мини Дневните Торба Водоотпорен Градинка Патување Училиште Торба За Девојката Момчето На Возраст Од 3-7

Payohto Деца Ранец Животинско Цртан Филм Стил Деца Мини Дневните Торба Водоотпорен Градинка Патување Училиште Торба За

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Ранец Големина : 12"H X 10"W X 4"W (30.5x25.4x10.2cm ),Доволно за Да ги Собере А4 Големина Книги, Закуски, Облека, Играчки, Ручек Кутија Итн.Ранец Материјал : Висока Густина Twill Композитни Ткаенина.Тоа Е Водоотпорен, Нечистотија, Отпорен, Силен, Издржлив И Лесен За Чистење.Нагласи Дизајн : Full-Формат За Печатење, 1 Главен Капацитет На Кеса, 2 Страна Мрежа Џебови, 1 Пред Патент Џеб, 1 Џебови Внатре Дизајн.Градите Тока За Да Се Спречи Рамо Ремени Испаѓање.За Удобноста На детски Ранци, Ние Додаден Дебели Сунѓери Мрежа До Рамо Ремени И Рака Ремени, И 3d Назад Перница Дизајн.Совршен Подарок£ºThis Деца Ранец Е Совршен За Деца/Момче Кое Оди До Предучилишните Или Градинка.Тоа Изгледа Супер Симпатична Кога Момчето Со Овој Ранец Fllow Со Своите Родители Да Одат На Шопинг, На Училиште, На Патување Или Посета.Инструкции За Перење И По-Продажбата На Услугата : Препорачливо Е Да Се Мијат Со Рака, Не Bleach, И Да Се Исуши Природно.Купи Со Доверба!Секое Купување Се Поддржани Од Страна На Нашите 30 Ден Парите Назад Гаранција.Ако Не Задоволство Контактирајте Со Нас За Целосна Наплата Или Замена.

За производот

Слични предлози