• Ново
Двојно liang Најновите 9-40V Супер Светло Ниска Моќност 3157 3156 4157 3057 LED Светилки со Проектор Замена за Назад До Обратна Светла и Опашка Кочница за Паркирање Светла (Црвено

Двојно liang Најновите 9-40V Супер Светло Ниска Моќност 3157 3156 4157 3057 LED Светилки со Проектор Замена за Назад До

DEN 407.76
Износ
Во продавницата.

T25 база на двојна/единствен филамент, Не-поларитетот.Напон : 9 V - 40 V, Изградена во стабилна тековната IC возачот за подолг животен век. оптоварување база 3156/3157 црвени LED светилки), ПРЕДВОДЕНА Чипови : 39 парчиња висок квалитет,висока моќност со високи перформанси led чипови по 3156 3157 LED сијалица -360 степени целосно аголот на осветлување со проектор леќа дизајн.

За производот

Слични предлози