• Ново
JPAK YP Класичен Bichon Frise Шапка Везени Snapback Бејзбол Капа Куче Куче

JPAK YP Класичен Bichon Frise Шапка Везени Snapback Бејзбол Капа Куче Куче

DEN 478.80
Износ
Во продавницата.

80% Акрил, 20% Волна.Snap-На затворање. 100% ПРЕМИУМ Квалитет Snapback Капа.Класичен Зелена Под-стакло, 8-Ред Шевови на Стакло.Една Големина Одговара на Повеќето (6 5/8 инчи - 7 5/8 инчи).Логото Мерки Околу 1.6 инчен (4cm) во најдолгата страна (Висината или Ширината).Шапка Произведени од страна Yupoong / Ребрендиран и Везени со JPAK.

За производот

Слични предлози