• Ново
AKICLIA Унисекс 3D Печатење Поврзана Beanie Шапка Черепот Капа Мека Топло Еластичен Врзани Капа за Мажи Жени тинејџерски години Момчиња и Девојчиња

AKICLIA Унисекс 3D Печатење Поврзана Beanie Шапка Черепот Капа Мека Топло Еластичен Врзани Капа за Мажи Жени тинејџерски

DEN 287.76
Износ
Во продавницата.

Тоа може да се совпадне со голем број на неформални и спортски стил на облека за да се покаже својот уникатен шарм.Направи идеален подарок за мажи, жени, момчиња и девојчиња, и одличен избор за семејство, пријатели или луѓе кои ќе се грижат за како Божиќ, денот на Благодарноста и други празник подароци.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Сплетам шапка е одлична еластичност може да се протегала да се вклопи во повеќето глава големини.Една Големина : 10.Новина Печати Унисекс Pullover Шапка/ Поврзана Шапка/ Beanie Cap Material : 100% полиестер -Меки, удобни, светлина, кожата-пријателски, топло, добра еластичност, силна пот апсорпција, не се лизга и навремено-отпорни, без намалување, не исчезнува, не топка, лесно да се грижи.Уживајте во добро време на есен и зима.Двоен слој за целосна печатење дизајн.

За производот

Слични предлози