• Ново
MIZON Течни Вегетаријанска Eyeliner, Црна, долго-траен, водоотпорен, дупка со доказ, остри врв, брз суви, лесно чистење

MIZON Течни Вегетаријанска Eyeliner, Црна, долго-траен, водоотпорен, дупка со доказ, остри врв, брз суви, лесно чистење

DEN 261.60
Износ
Во продавницата.

Уверение Вегетаријанска од Biorius во Белгија.Висока Еластичност Остри Совет : за Крај вашето eyeliner начинот на кој сакате без четка разделување.Долго-траен, без да се грижи за smudging, smearing : Суши брзо да се дупка со-доказ, водоотпорен, и масло-доказ.Лесно Чистење : Доаѓа надвор чисто само со топла вода, без око шминка смена.Мастило во Резервоарот : Одржува на иста јасност од првата употреба на неговата последна употреба!.

За производот

Слични предлози