• Ново
Апстракт Чудно се Соочуваат со Човек & Жена Половина Лице HP Дизајн Needlepoint Платно J#3 (18-КАРАТНО Моно Делукс,12 X 15)

Апстракт Чудно се Соочуваат со Човек & Жена Половина Лице HP Дизајн Needlepoint Платно J3 (18-КАРАТНО Моно Делукс,12 X

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

3 Типови На Платна, 5 Големини Да Се Избере.Платно Само, Без Волна Или Конец Теми Пак, Не Комплет.Убава Модел, Светли Бои, Живописни Дизајн.Палета На Бои За Граница За Референца, Нема Боја Кодови / Броеви. 7-12 Работни Дена Може да Биде Донесено во САД, Канада И Други Земји од Западен балкан.Опис : : Оваа е Убава ПОЛНА БОЈА печатени Needlepoint Платно, Професионално Страна се Насликани Дизајн, потоа Испечатени На Needlepoint Платно во согласност со оригинален дизајн.Големина Во Опција Е За Дизајн / Големина На Слика, Платно Големина Обично Околу 5 Инчи Пошироката & Подолго Отколку Од Дизајнот / Големина На Слика.Јас.Платно Само, Без Волна Или Конец Предиво II.На Палетата на Бои Е на Граница на Платно За Референца.III.Платно ќе биде испорачуван виткање и спакуван со внатрешен & надворешниот кеси со нега за да се спречи од оштетување.Платно Тип : I. 10 CT Пенелопе Платно II. 14 CT МОНО Платно III. 18 CT Моно Платно ве Молиме Погледнете во Опции Во Листата Обично 10cm (Околу 5 Инчи) поширок и подолг од дизајн големина Детали : Платно Type Sample Picture Feature 10 CT Увезени Бела Пенелопе Платно : Двоен Конец, тоа може да се формира 10 CT бруто-точка или 20 CT petit точка бода, направени во ЕУ 14 CT/18 CT Бела Моно Делукс Платно : Една Мрежа, со висок квалитет, направени во ЕУ .

За производот

Слични предлози