• Ново
pureborn Бебе Дете Девојки Облечи Морнар Морнарица Наутички Фустани 0-4 Години

pureborn Бебе Дете Девојки Облечи Морнар Морнарица Наутички Фустани 0-4 Години

DEN 623.76
Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Патент затворање.Машина За Миење.ОДЛИЧЕН ЧИСТ ПАМУК - 100% премиум квалитет памук, супер меки, дише и неверојатно пријатна.Совршен за чувствителна кожа.СЕКОЈ ДЕТАЛ е ВАЖНО - Ние не се фокусира на бебето е крајната удобност, но ние никогаш не компромис за дизајн!Уникатен морнар јака, во прилог се поклонат пред.Спарени со појавување на капа, тоа е корисна Пролет Падне облека за вашата девојка.НАПРАВИ ОБЛЕКУВАЊЕ КАВГА-БЕСПЛАТНО - Патент затворање на задниот им овозможува на облекување без гужва.БЕСКРАЈНО РАЗНОВРСНА - Оптимално за Есен Пролет секојдневно носење.Совршен за туш, плажа, фотографија пука, отворено playwear.Идеален подарок да ја искажете вашата љубов.Препорачаната возраст е само за референца.Секое бебе е сосема уникатен, ве молиме обратете се до големина на табелата, и дали мерењата пред место цел за најдобро одговара.ОБЛЕКА, ГРИЖА - Машина за миење.Станува помек со секое миење.Pureborn има за цел да обезбеди бебе ултра мека и удобен облека со висок квалитет.Ве молиме кликнете на нашиот бренд име погоре, за да продавница нашата целосна наплата.

За производот

Слични предлози