• Ново
Heatless Виткање Род Headband - преку Ноќ Без Топлински Curlers за Долга Коса со Коса Клипови & Scrunchie, TikTok Спиење Heatless Коса Curler Свила Лента Ролки за Полнење за Мека Коса (Rosegold) (Rosego

Heatless Виткање Род Headband - преку Ноќ Без Топлински Curlers за Долга Коса со Коса Клипови & Scrunchie, TikTok Спиење

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Кога се користи, надградена heatless curlers е помек и поефикасно од стара верзија. Повторете го истиот чекор, од друга страна, пред да ја отстраните клипови поставени на врвот.Моден heatless виткање род е совршен подарок за жените мајка тинејџерка нејзината баба најдобар пријател наставник Сестра, сопруга секој што сакаше во Божиќ, Нова Година е Ден, birthday (Роденден), Наставник Ден,Денот на Мајката,Valentine' Ден, итн.Виткање на косата лента е изработен од сатен материјал. Спреј со hairspray да бидете сигурни дека тие ќе трае од ден во ноќ.Без топлински коса curlers. Направете плетенка од една страна и пресврт низ curler.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : 1 x свила curler (38.Совршен Подарок : никој Не може да се каже не на оваа заврши околу headband дека е heatless, и дава на повеќето природни бранови.ВАШИОТ НАЈДОБАР ИЗБОР ЗА КОСАТА : 1. 1in) 1 x коса клипови 2 x појавување на сатен scrunchies.25" долго, кол.Обидете се да легнете колку што е можно, лежејќи на ваша страна ќе влијае на ефектот на употреба! 2.Започнете со малку влажна коса, лесно dampening на сува коса со спреј шише или влажни четка.Heatless коса curlers да спијат во не ја оштетува вашата коса.КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : 1.Како Да Се Користи Heatless Коса Curlers : 1.Исто така многу погодни како подарок за вашето семејство, пријатели и колеги. Почнете со ставање на curler на вашиот влажна коса, и не заборавајте да се обезбеди со клип.Без Топлински Curlers за Долга Коса : преку Ноќ heatless коса curlers обезбеди нов начин на виткање вашата убава коса, без поставување на топлина на вашата коса, да се намали коса кршење и подели завршува, да ви даде една убава и здрава коса стил.

За производот

Слични предлози