• Ново
Орев & Chrome Рамен Одговараат на Закачалка (Мал Големина) [ Пакет од 50 ]

Орев & Chrome Рамен Одговараат на Закачалка (Мал Големина) [ Пакет од 50 ]

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Орев & Хром Финиш. 15.5" Должина x 7/16" Дебела.Помала Големина за Petites & Јуниори.Се продаваат во Пакети од (50) Закачалки.Мал големина на орев и хром одговараат на закачалки се само 15-1/2" широк.Овие помали рамен тело закачалки доаѓаат со рецки за бесење ремени.

За производот

Слични предлози