• Ново
5pcs Висок Квалитет Пескарење Нокти Датотека Бафер Црна Помине Уметност Стил Алатки Салон Маникир Алатка Поставите Педикир УВ Гел лак на Ноктите Датотеки

5pcs Висок Квалитет Пескарење Нокти Датотека Бафер Црна Помине Уметност Стил Алатки Салон Маникир Алатка Поставите Педикир

DEN 191.76
Износ
Во продавницата.

Од суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман.Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн.Совршен за двете професионална употреба и лична употреба!.Внимателни дизајн, совршено безбедни за употреба.Лесен, компактен и лесен да се стави во вашиот козметички торба, ќе ви овозможи да го користите во секое време и насекаде.Овој професионален нокти датотека е тешко, издржлив.Отпор на фрактура.Лесен, компактен и лесен да се стави во вашиот козметички торба, ќе ви овозможи да го користите во секое време и насекаде.Карактеристики : од Суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман.Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн.Совршен за двете професионална употреба и лична употреба!Внимателни дизајн, совршено безбедни за употреба.Лесен, компактен и лесен да се стави во вашиот козметички торба, ќе ви овозможи да го користите во секое време и насекаде.Овој професионален нокти датотека е тешко, издржлив.Отпор на фрактура.Карактеристики : Материјал : Акрилна Боја : црна Димензии : 18 x 2 x 2 см / 7.1 * 0.8 * 0.8 во (L * W * H) Тежина : 20g / 0.70 oz Package листата : 5 * Нокти датотека.

За производот

Слични предлози