• Ново
ZTTZX 100pcs Триаголен Пескарење Лист Дискови Мелница Sandpaper Подлога Песок Листови Кука и Јамка Пескарење Диск лак (Боја : Црвена, Големина : Ронки 240)

ZTTZX 100pcs Триаголен Пескарење Лист Дискови Мелница Sandpaper Подлога Песок Листови Кука и Јамка Пескарење Диск лак (Боја

DEN 2539.20
Износ
Во продавницата.

Карактеристики на производот : собираат на назад, фирма адсорпција.Квалитетот на производот : силна сечење сила, добра отпорност на абење.Тоа е широко се користат во полирање на вештачки камен, мебел и дрво производи, метали, автомобили и други објекти.Тоа е полесно и побрзо да се користи со полирање диск.Силна сечење сила.Добра отпорност на абење.Карактеристики на производот : собираат на назад, фирма адсорпција.Квалитетот на производот : силна сечење сила, добра отпорност на абење.Тоа е широко се користат во полирање на вештачки камен, мебел и дрво производи, метали, автомобили и други објекти.Тоа е полесно и побрзо да се користи со полирање диск.Силна сечење сила.Добра отпорност на абење.Спакувани во кутии, 100 парчиња по кутија.Ронки : 60/80/100/120/150/180/240/320/400/600/800/1000 Product материјал : алумина abrasive Product материјал : sandpaper Description : 100 парчиња/box Product назад база : flocking Color : Црвеникава Brown Shape : триаголник Големина : 90 *135 mm Package се Вклучени : 100 парчиња Абразивни Sandpapernotes : 1.Ве молам, разберете дека благодарение на разликата во осветлувањето или компјутерски монитори, јас не може да гарантира дека фотографијата и вистинската боја се 100% исти.2.Поради различни мерни методи, може да има отстапување од 1-2 cm.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

За производот

Слични предлози