• Ново
Хонда Вистински Додатоци 08F13-TR0-150A Алабастер Сребрена Металик Крило Спојлер за Одберете Граѓански Модели

Хонда Вистински Додатоци 08F13-TR0-150A Алабастер Сребрена Металик Крило Спојлер за Одберете Граѓански Модели

DEN 407.76
Износ
Во продавницата.

Се користи за : 2013 Хонда Граѓански 4-врата.Тешки-должност извори помогне во обезбедувањето на капакот на багажникот останува до кога се отвори.Боја-одговараше да фабричките спецификации; Алабастер Сребрена Металик.Премиум додаток додава на возилото препродажба вредност.Дајте му на вашиот нов Хонда на аеродинамичен восклик точка со Крило Спојлер кој додава кориснички изглед.Contoured композитни изградба и полиуретан боја заврши отпорен на учениците, dings и chipping за зголемување на издржливост.LED центар високо-планината кочница светлина.Тешки-должност извори помогне во обезбедувањето на капакот на багажникот останува до кога се отвори.Боја-одговараше да фабричките спецификации; Алабастер Сребрена Металик.

За производот

Слични предлози