• Ново
Ledlenser - T2QC Quad-Боја, Светло, Црна

Ledlenser - T2QC Quad-Боја, Светло, Црна

DEN 1198.80
Износ
Во продавницата.

Quad Боја : RGB Висока Моќност + Бела.Призмата Diffuser Леќа : Призмата-Diffuser објектив обезбедува оптимизиран светлина дистрибуција во сите различни бранова должина се движи.Брза Акција Боја на Владата Прекинувач : Едноставно ротирање на главата на светилката да се вклучи и одберете саканиот зрак боја. 140 максимална lumens. 25 метри, максимална светлина опсег.Во Т Серија, Ledlenser технологија и дизајн работат заедно за да се создаде трајни и сигурни светла кои ќе ви овозможи да одат да работат брзо, така што може да се фокусира на работа во рака - не на светлината.Екстремни светлина на производството и влијание-отпорни алуминиумски домување значи дека вашата светлина ќе биде толку тешко како што се, и секогаш се подготвени да ја преземат на следната задача.

За производот

Слични предлози