• Ново
pureborn Бебе Дете Девојки Фустан Долг Ракав Памук Playwear Фустани 0 Месеци - 5T

pureborn Бебе Дете Девојки Фустан Долг Ракав Памук Playwear Фустани 0 Месеци - 5T

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Копче затворање.Рака Мие Само.ОДЛИЧЕН ЧИСТ ПАМУК - 100% премиум квалитет памук, супер меки, дише и неверојатно пријатна.Нејзината топла и пријатна playwear за пролет и есен.СЕКОЈ ДЕТАЛ е ВАЖНО - Ние не се фокусира на бебето е крајната удобност, но ние никогаш не компромис за дизајн!Ширум флорални отпечатоци, уникатен јака со чипка работ, чипка ракави.Поврзан со од слама сонцето шапка, тоа е луксузен пролет и есен облека за вашата девојка.ОБЛЕКУВАЊЕ БЕЗ КАВГА - Копче за затворање на задниот остава многу простор за игра и се движи во.БЕСКРАЈНО РАЗНОВРСНА - Оптимално за секојдневно носење.Совршен за партија, фотографија пука, отворено playwear.Идеален подарок за роденден, денот на Благодарноста, Chirstmas.Препорачаната возраст е само за референца.Секое бебе е сосема уникатен, ве молиме обратете се до големина на табелата, и дали мерењата пред место цел за најдобро одговара.ОБЛЕКА, ГРИЖА - Машина за миење.Станува помек со секое миење.Pureborn е роден од чиста & љубов, ултра меки и удобен облека со висок квалитет е нашата цел.Ве молиме кликнете на нашиот бренд име погоре, за да продавница нашата целосна наплата.

За производот

Слични предлози