• Ново
fidget молив се Почувствувале на Работ Squeegee Автомобил Завиткување Алатка за Винил Заврши, се Чувствува Squeegee Алатка Винил Squeegee Апликатори Алатка за Автомобил Винил За?

fidget молив се Почувствувале на Работ Squeegee Автомобил Завиткување Алатка за Винил Заврши, се Чувствува Squeegee Алатка

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

* Со ткаенина се почувствувале на работ, на scraper за винил може да се самоуверено се применува на било која површина, без да се плаши од гребење или обележување.Спецификација : Боја : црвена / сино / жолтите Материјал : ПП Големина : Почувствува scraper : 100x70mm / 4*2.Доволно за да се задоволат вашите различни потреби. 【Одлична флексибилност】Со добра флексибилност, на чувствува squeegee за автомобил обвивката може да се примени на било кој површини и не се грижите за гребење или обележување.Доволно за да се задоволат вашите потреби. 【Квалитетен материјал】Нашите decal squeegee алатки се направени од високо квалитетни PP, траен, високо отпорни на абразија и доволно силни за долгорочна употреба. * Доаѓаат со 6 персонални компјутери чувствува squeegee (црвена*3, сина*3) и 2 парчиња мали винил апликатори. 【Се почувствувале на работ дизајн】рабовите на чувствував ќе се задржи на филмот чисти и апсорбира прашина по филмот е обоен, а не да му наштети на налепница, практично да се користи. 【Широк апликации】Тоа е идеален винил апликатори за автомобил завиткување, прозорец fim, прозорец багра, decals, позадина, гипс, налепница, стакло и средства за чистење, возила снег отстранување, итн.Практични се чувствува squeegee за винил завиткување алатка колекции, сет од 8 * Направен од високо квалитетни PP, траен , високо отпорни на абразија и има подолг живот од редовните squeegees.7 инчен Тежина : 186g Package се вклучени : 3 x црвено чувствува scraper 3 x сина чувствува scraper 1 x жолта Мали scraper.

За производот

Слични предлози