• Ново
Среќа Куче Крајната Измет Торби | ASTM D6400 во Согласност | 4 се Тркалаат Пак, 48 Вреќи

Среќа Куче Крајната Измет Торби | ASTM D6400 во Согласност | 4 се Тркалаат Пак, 48 Вреќи

DEN 191.76
Износ
Во продавницата.

Среќа Куче Измет Чанти се направени во дел од пченка-врз основа на состојки.Крајната сила значи без прекини или протекување.Без непотребното јадро.Лесно да се отвори без статички држат. 1% од продажбата инвестирани во чистење на планетата.Среќа Куче Измет Чанти се направени во дел од пченка-врз основа на состојки, што значи дека можете да остатокот лесно знаејќи дека нашите кеси се во согласност со ASTM D6400 упатства (*заверена од октомври 2020).Со 100% течење-доказ и екстра силни карактеристики, вие никогаш не ќе мора да се грижите за создавање на хаос!.Ние ви препорачуваме Среќа Куче Измет Кеси се чуваат на ладно, суво место и да се користи во рок од 12 месеци од купување.Домашно милениче отпад не е безбедна за дома ѓубриво. 1% на Среќа Куче Измет Кеси продажбата се донирани кон животната средина расчистување напори!.

За производот

Слични предлози