• Ново
Прашка Ранец, Унисекс Патуваат Мразот и Огнот Џинови Прашка Кеси Секојдневен Рамо Градите Торба

Прашка Ранец, Унисекс Патуваат Мразот и Огнот Џинови Прашка Кеси Секојдневен Рамо Градите Торба

DEN 652.56
Износ
Во продавницата.

Ако имате прашање за купување на прашка торба,ве молиме контактирајте со нас договор во рок од 24 часа.25"(L*W*H),Должината На Рамо, Рака Може да Се Прилагоди По Волја,Така Што Лесно Може да се Земе Било која Ставка Во Него Може да се Одржи На Мобилен Телефон, Паричник, Полнење Богатство,Шише за Вода,Чадор,Копчиња,ID Картички,Бизнис Bards.Секоја торба ќе биде од мала разлика поради ткаенина намали.Да Ја Однесете Насекаде Прашка Дизајн Само Со Точниот Износ На Организацијата И Затворите-Фитинг Удобност.Високо квалитетен Материјал : се Направени Од Издржлив Полиестер Ткаенини,Висока Јачина Пом Лизгачот, Две испорака методи : Стандард за испорака 8-16 дена, забрзана испорака 5-12 дена.Нашите Мраз и Оган Џинови торба е на печатени шема.Едноставен И Модерен Дизајн Ќе Ви Донесе Повеќе На Модна Смисла И Среќа За Да Го Носат Тоа Цело Време.

За производот

Слични предлози