• Ново
Камериер Послужавник, СТП Кожа Catchall, Фах Организатор, Складирање Кутија за Часовници, Накит, Монети Копче Паричник, Јапонски Lotus Уметност Lotus Leaf Зелена

Камериер Послужавник, СТП Кожа Catchall, Фах Организатор, Складирање Кутија за Часовници, Накит, Монети Копче Паричник,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Ако имате било какви прашања по приемот на производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе го реши проблемот за вас.Задоволството на клиентите е нашиот вечен извршување.Внимателен Service Every клиентите е многу важно за нас.Топло Tips Due на разликата меѓу следење и снимање светлина, може да биде благо боја разликата помеѓу сликата и вистинскиот производ.Мултифункционален - Апликација за мобилен телефон, часовници, копчиња, накит, монети и други мали предмети, исто така и за вашата домашна Декорација.Многу Прилики - совршен подарок за канцеларија, дневна соба, влез начин, спална соба, и бањи.Можете да му дадете на вашето семејство, пријатели или љубовници, како подароци за Божиќ, денот на Благодарноста, Ден на Мајката, Таткото Ден, Денот на Вљубените и други празници.5x3cm (ширевте големина - 20.Исклучителна Life Our фах не е само мали дневни потреби, но исто така и топло подарок.Тоа е, не се мие, но може да биде и ги избриша со крпа.Мерењето е прирачник за мерење, ве молиме оставете околу 1cm грешка, ви благодарам.Ексклузивно Прилагодување - Не ми се допаѓа бои и дезени?Тоа не е важно, ние обезбеди DIY прилагодување услуга!Само ни ги испратите вашите омилени слики преку електронска пошта, и може да имаат единствена послужавник.И ние сме, исто така, се многу подготвени да го добиете вашиот вредни сугестии.Овие се одличен подарок идеја исто така-свадби, housewarming, groomsmen, годишнина , итн.Материјал - Направен од високо-квалитет микрофибер кожа, таа е издржлива и стилски.

За производот

Слични предлози