• Ново
Деца на Чување Кошница Ретро Птица Играчка и Додаток за Складирање Бин Расклопна Организатор Складирање Кошница за Дома Décor 19.3x11.8x15.9 во

Деца на Чување Кошница Ретро Птица Играчка и Додаток за Складирање Бин Расклопна Организатор Складирање Кошница за Дома

DEN 767.52
Износ
Во продавницата.

Совршена декорација : Овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои,идеален за расадници,домашни канцеларии,занает соби,додавајќи еден допир на боја за да сите простории, а исто така се функционални.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.

За производот

Слични предлози