• Ново
2 Ѕвонење Кина Јака Јакна За Barbers и Коса Стилист (XXXX-Large)

2 Ѕвонење Кина Јака Јакна За Barbers и Коса Стилист (XXXX-Large)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Единствен исправен јака со црвени акценти.Три предни џебови со трајни патентите за остатоци отстранување.Екстра јаки пред патент.Единствен исправен јака со црвени акценти.Три предни џебови со трајни патентите за остатоци отстранување.Екстра јаки пред патент.

За производот

Слични предлози