• Ново
26280-020EA - Опис : Органски Екстракција Кертриџ - Касети за Milli-П Вода Системи - Секоја

26280-020EA - Опис : Органски Екстракција Кертриџ - Касети за Milli-П Вода Системи - Секоја

DEN 967.20
Износ
Во продавницата.

Опис : Органски Екстракција Кертриџ.За Користење : За Millipore Кертриџ Бр.CDEX011201. Касети за одредени Milli-QÂ Вода Системи.Касети се дизајнирани да одговараат на различни специфични цели во Milli-QÂ вода системи.

За производот

Слични предлози