• Ново
ЛЕ TAUCI Керамички Лажица Одмор за кујна, 4.8 Инчи Лажица Држачот за Шпоретот Top, Кафе Лажица Одмор, Лажица Лулка, Кујна Основи, Кујнски Прибор За Прибор, Сет од 4, Цејлон с

ЛЕ TAUCI Керамички Лажица Одмор за кујна, 4.8 Инчи Лажица Држачот за Шпоретот Top, Кафе Лажица Одмор, Лажица Лулка, Кујна

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

ПРИЈАТЕН ПОДАРОК СЕТ - изненадувачки разноврсна и пластовидно лажица остатокот сет ќе биде голем дар опција за housewarmings, свадби, Божиќ. служат лажица носителот кујна нуди одличен начин да се задржи вашата stovetop и countertop капе-слободни.Со удобно форма и бои, тој е идеален за да ги задоволи вашите пријатели и семејство како подарок. 【РАЗНОВРСНА КУЈНСКИ АЛАТКИ】Димензии 4.Ние се создаде трајна вредност и да ја направат здрава подарок за семејството и пријателите.РАЗБРАНОТО SIMPLICIT - На шпатула носителот на шпоретот врвот декоративни карактеристики мулти-функционални неутрална боја која одговара убаво со повеќето стилови на кујна украси.Само фрли лажичка одмор за пултот во машина за миење садови и да се одморат.Дури и красти, слатка rim исчисти лесно отпосле. служат лажица носителот кујна нуди одличен начин да се задржи вашата stovetop и countertop капе-слободни.Стаклен финиш, а се изедначи површината е нагласена лесен-за-чистење особини.

За производот

Слични предлози