• Ново
Убавината Оркестарот Лен Burlap Табела Тркач Селски Лоза Табела Тркачи 13 x 70 инчен Tablerunner за Внатрешна Отворено Настани Кујна Украси, Секојдневна Употреба - Ти си Моето

Убавината Оркестарот Лен Burlap Табела Тркач Селски Лоза Табела Тркачи 13 x 70 инчен Tablerunner за Внатрешна Отворено

DEN 335.76
Износ
Во продавницата.

Кул железо ако е потребно.ТАБЕЛА ТРКАЧ ЌЕ ЉУБОВ - Совршени за секојдневна употреба, празници, угостителство, специјални прилики, вечери, свиткување, семеен собир, и повеќе.КАРАКТЕРИСТИКИ √ ДОБРА ГУСТИНА - има дебел, издржлив Материјал √ ФЛЕКСИБИЛНИ - тивко лежи на Маса, не се издувам до √ ИЗДРЖЛИВИ - благодарение на Материјал квалитети (Висок квалитет burlap) √ СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА, може да се користи за Табели од 8 до 10 Луѓе √ КВАЛИТЕТ НАПРАВЕНИ - Триаголник Завршува, тенка Шевовите, Меки Рабови & Агли, без Брчки, Прашина & Дамка заштитени ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ 1 x Табела Тркач ГОЛЕМИНА 13x70 Инчи(33 x178cm) 13x90 Инчи(33 x229cm) 14x72 Инчи(36 x183cm) 16x72 Инчи(41 x183cm) ГОЛЕМИНА на ЗАБЕЛЕШКА За Вечера Табела : Табела Тркач Должина = Табела Должина + 20"(50 ~ 60 cm), секој крај клапи надолу околу 10" ~ 12" (25 ~30cm) За Чај / Кафе на Маса/Салон : Табела Тркач Должина = Табела Должина + 16"/40cm, секој крај клапи надолу околу 8" (20cm) КОРИСТЕЊЕ на ОПСЕГ Одговара на сите видови на стилови на правоаголник мебел, тие може да ги красат вашата јадење маси, чај маси, кафе маси и ТВ застане.Одлично за дом, градина, хотел, патио, пикник, свадба и партии.ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ - Машина за миење студено нежни, рака мие најдобар; Откажам да се исуши; Ниско железо; Не кајгана.DEMENSIONS - Мерки 13" Ширина x 70" Должина (33 x 178 cm), големина на отстапување е помеѓу 1 до 2 инчи.

За производот

Слични предлози