• Ново
Убава Watercolour Шема столче Маска,Дише и Удобен,Лесно да го Инсталирате,Погоден за Повеќето автомобил Седишта 2 ПАРЧИЊА

Убава Watercolour Шема столче Маска,Дише и Удобен,Лесно да го Инсталирате,Погоден за Повеќето автомобил Седишта 2 ПАРЧИЊА

DEN 988.80
Износ
Во продавницата.

Најдобар Материјал : Изработени од полиестер ткаенини и сунѓер,удобно и дише,сунѓер материјал штити од остри предмети,има амортизирање ефект.Многу добра заштита за : Штити внатрешноста на вашиот автомобил од гребнатини,носат и солза,и др,ги штити оригиналниот столици,го намалува оштетувањето на оригиналниот столици.Софистициран дизајн : Џеб на грбот,а многу од мали предмети може да се стави во,седиште перница со еластична ремени,лесен за употреба и инсталирање.Применливи Големина : 1 buc и 2 парчиња сите големини се 54 x 21 инчен,атрактивен изглед,повеќето автомобил видови се добро прилагодени,на пример,автомобили,камиони,комбиња,итн.Елегантна украси : едноставен за инсталација,може да се користи како украс,додадете забава на вашиот автомобил,се создава една среќна атмосфера.

За производот

Слични предлози