• Ново
GEMHUB 22.7 КТ Природни Аква Небото Аквамарин Груба скапоцен камен Земјата Минирани Аква Небото Аквамарин Примерок Кристал Исцелување Примерок

GEMHUB 22.7 КТ Природни Аква Небото Аквамарин Груба скапоцен камен Земјата Минирани Аква Небото Аквамарин Примерок Кристал

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Камен боја претстава која сама по себе чувство на хармонија и радост.Аквамарин е убава Небото сино камен со смирувачки и балансирање својства.Нашите Стручни gemologists потврдена оваа Аквамарин кои поминаа многу квалитетна база тестови и да се добие камен заверена преку која ние сме целосно осигуран на Врвен Квалитет на скапоцен камен.

За производот

Слични предлози