• Ново
Sensfun Фантазија Шума Фото Позадина Деца Деца Роденден Декорација Фотографија Backdrops Бајката Бебе Студио Реквизити 7ftx5ft

Sensfun Фантазија Шума Фото Позадина Деца Деца Роденден Декорација Фотографија Backdrops Бајката Бебе Студио Реквизити

DEN 401.76
Износ
Во продавницата.

Материјал : Тенок винил (Професионална фотографија крпа),Не џеб,Лесна,компјутерот печатен за реализам.Големина : 7x5ft (2.2 m x 1.5 м); Лесни, Објектот ќе биде пратена од укината,лесен за складирање и за носење.Печатени на хемиски влакна материјал за мала тежина и лесен за управување, одлична боја третман и реални детали.Тоа може да се користи како ѕид, хартија, завеса, tablecloth, декорација и така натаму.Идеален за партија, новороденче,бебе туш, деца бебе портрет и семејна фотографија, како и за видео backdrops или се прикажува.Материјал : Тенок Винил пластика, текстил (Професионална фотографија позадина крпа) Тип : Лесна Бајка Волшебната Шума Фотографија Позадина Позадина.Карактеристики : Свитлива Pls контактирајте со нас ако треба.5. На backdrops треба одржување на далечина да се земе слики.Исто така, многу голем формат на сликите може да се чини малку pixelated.Различни осветлување ќе имаат различни снимање ефект, можете да се обидете да ја подесите светлата да се направи вашите фотографии подобро!.

За производот

Слични предлози