• Ново
Baluue Спутум Aspirator Флегма Пумпа за Вшмукување Прирачник Флегма Пумпа за Вшмукување Преносни Рака Помош Пумпа за Вшмукување Домаќинство Спутум Aspirator за Пациентот Беб?

Baluue Спутум Aspirator Флегма Пумпа за Вшмукување Прирачник Флегма Пумпа за Вшмукување Преносни Рака Помош Пумпа за Вшмукување

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Дизајнот е едноставна структура, лесно да се инсталира.Многу практични за домашна употреба.Ефективни, може да се купи овој практичен производ по прифатлива цена.На уникатен дизајн да си го цица во слатка течност од повеќе правци.Без електрична енергија е потребно, лесно да го користите во секое време, насекаде и тоа.Усвојување голема квалитетен материјал, кој да го користите за многу долго време.Опис Ова е рачни спутум aspirator, изработена од високо - квалитетен материјал, безбедно и трајно да ја користите.Тие овозможуваат да се постигне полесно ги апсорбира честички и слуз од усната празнина.Алатка е потребно дома за стари.Дизајнот е едноставна структура, лесно да се инсталира.Многу практични за домашна употреба.Ефективни, може да се купи овој практичен производ по прифатлива цена.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано Големина на : 20. 00 X17. 50 X8. 00cm - Материјал : - Усвојување на голема квалитетен материјал, кој да го користите за многу долго време.- На уникатен дизајн да си го цица во слатка течност од повеќе правци.- Без електрична енергија е потребно, лесно да го користите во секое време, насекаде и тоа.- Дизајнот е едноставна структура, лесно да се инсталира.Многу практични за домашна употреба.- Ефективни, може да се купи овој практичен производ по прифатлива цена.Пакет Вклучувајќи 1 x Спутум Aspirator. 2 x Вшмукување Цевки.

За производот

Слични предлози