• Ново
Perixx PERIBOARD-331 Жичен позадинско осветлување USB Тастатура, Тенок Дизајн со Голем Фонт Копчиња, Бела LED Осветлен, НИ на англиски Распоред

Perixx PERIBOARD-331 Жичен позадинско осветлување USB Тастатура, Тенок Дизајн со Голем Фонт Копчиња, Бела LED Осветлен,

DEN 719.76
Износ
Во продавницата.

Perixx PERIBOARD-331 Жичен позадинско осветлување USB Тастатура, Тенок Дизајн со Голем Фонт Копчиња, Бела LED Осветлен, НИ на англиски Распоред.ОСВЕТЛЕНА ТАСТАТУРА : Ласерски-гравиран голем фонт копчиња, поголеми од вообичаените стандардна тастатура за да се осигура дека копчињата се трајни, остар, и лесно може да се прочитаат; Лесно се прилагодува осветлувањето на светлината кратенка со притискање (Fn + позадинско осветлување кратенка на тастатурата).НИЗОК ПРОФИЛ РЕЖА КОПЧИЊА : Висок квалитет на режа клучен механизам кој обезбедува стабилност и одговорност, го прави секое притискање тивко и удобно.МИНИМАЛИСТИЧКИ ДИЗАЈН : низок профил дизајн и убава конкавна копчиња дава модерна-се погледне за уредни и минималистички биро за подесување.КОМПАТИБИЛНОСТ : Windows 7, 8, 10, mac OS, Linux, Хром оперативен СИСТЕМ (на мултимедијални кратенка за копчињата се дизајнирани само за Windows оперативни системи.Ако користите друг оперативен систем, ги копчињата за медија ќе се следи Подесувањето на вашиот систем); во Внатрешноста на кутијата : Тастатура и прирачник; за да Уживате во 12-месечна гаранција, ако имате било какви прашања на производот, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

За производот

Слични предлози