• Ново
MightySkins Кожата Компатибилен со Microsoft Xbox 360 Контролор Случајот заврши Покрие Налепница Кожи октомври Apple

MightySkins Кожата Компатибилен со Microsoft Xbox 360 Контролор Случајот заврши Покрие Налепница Кожи октомври Apple

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

1 Парче Кожа Кит - го Зафаќа Предниот дел.Издржливи Ламинатни дека Штити од Гребење, Исчезнува & Пилинг Ќе Не Нула, слабее или Кора.Не Леплива Хаос Загарантирана.Microsoft Xbox 360 Контролер НЕ се Вклучени.Секој Microsoft Xbox 360 Контролер за полнење е отпечатена со супер-висока резолуција со ултра заврши.Сите кожи се заштитени со Силни Shield.Оваа ламинатни штити од гребење, бледнее, пилинг и најважно од се остава леплива хаос загарантирана.Нашиот патентиран напредни воздух-порака на винил гарантира совршена инсталација во секое време.Кога сте подготвени да ја смените вашата кожа отстранување е брзо, не леплива хаос или gooey остатоци за повеќе од 4 години.Овој пакет е 2 парче кожа, винил комплет.Вие не може да тргне наопаку со Силен Кожата.Mighty Skins се отстранува винил кожа, специјално дизајнирана за заштита и измената на сите вашите омилени опрема.Со стотици уникатни дизајни за над илјада уреди, ние го направи тоа лесно за вас да се издвоите од толпата.

За производот

Слични предлози