• Ново
L-SHISM Вентил core Отстранување Алатка 90pcs Автомобил A/C Висока Ниска Страна Вентил Core/Услуга Порта Прашина Капа Поставите Замена Автомобил Климатизација Поправка Дело?

L-SHISM Вентил core Отстранување Алатка 90pcs Автомобил A/C Висока Ниска Страна Вентил Core/Услуга Порта Прашина Капа Поставите

DEN 369.60
Износ
Во продавницата.

Се користи за декорација инженеринг, може да го намали изградба интензитет и намалување на градење на само-почит.Пластични во целина киселина, алкално, сол и маснотии има добра отпорност на корозија, подобро од метални материјали и некои неоргански материјали.Особено погоден за хемиска фабрика вратите и Прозорците, подот, ѕидот, итн.Пластични керамички core има висок интензитет, изобличување, ниска температура отпорност, отпорност на абење, не корозија.Предности на пластични вентил core прави допрете не е лесно да се истекување вода капки во исто време, може да се постигне добра за заштеда на вода, издржливи во исто време, недостатокот е да се работи напорно.

За производот

Слични предлози