• Ново
Полињата За & Barton 329-2 Божиќ Бел Silverplated Украс

Полињата За & Barton 329-2 Божиќ Бел Silverplated Украс

DEN 1176.00
Износ
Во продавницата.

Висина : 3".Материјал : Сребро-позлатен.Произведено во САД.Врежана со зборот Божиќ, ова silverplate бел украс е класичен прилог на дрвото.Виси од сатен црвена лента, на бел прави празнична подарок за некој за време на Божиќ.Направен во САД.

За производот

Слични предлози