• Ново
xigua Мачка Отпадоци Мат - Симпатична Мачка (1) Мачка Отпадоци Апсењето Мат - Не се Лизга и Издржливи,Перат(17.7×29.5 инчи)

xigua Мачка Отпадоци Мат - Симпатична Мачка (1) Мачка Отпадоци Апсењето Мат - Не се Лизга и Издржливи,Перат(17.7×29.5 инчи)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Донесување ПВЦ жица јамка материјал, со дебели калеми на врвот, хаос ќе остане на тастатурата за да се спречи тоа од се расфрлани по подот.Им помогне на вашите мачки ги задржат своите шепи чисти, и да се избегне пети-scrunching сензација на нечисти отпадоци на вашиот нозе.Должина 29.5" x Ширина 17.7" x Дебели 0.24" Инч.Пена дното материјал на назад перница се зголемува триењето и ефикасно спречува пропаѓање.Кога вашата мачка остава ѓубре кутија, тоа може да се задржи на перница се движат.Рака мие или машина за миење, сушење во сенка.Ве молиме користете благи неутрален детергент за детергент.Specification Material : пвц жица loop Size : 29.5x17.7x0.14inch / 75x45*cmpackage : 1x Мачка Отпадоци Mat Features1.Фаќа litter2.Држи вашиот подови clean3.Удобен за вашата мачка да одиме on4.Неверојатно durable5.Лесно да се clean6.Водоотпорен & Не се лизга backing7.Безбедно да се оди бос повторно.

За производот

Слични предлози