• Ново
Туш Дупка за Чистење со Четки, 10PCS Туш Дупка Празнини Понесе средства за Чистење Мултифункционален Анти‑Затнување за Чистење со Четки Бела 3.9x2.8x0.4in

Туш Дупка за Чистење со Четки, 10PCS Туш Дупка Празнини Понесе средства за Чистење Мултифункционален Анти‑Затнување за

DEN 1516.80
Износ
Во продавницата.

Мултифункционален, лесен за чистење на одредени предмети и делови кои се тешко да се постигне.Лесен за употреба, се стави на чистење со четка во дупката, го тоа полека, а потоа го извади, и, конечно, да го чистите.Нашите трајни производи за чистење со четка е многу флексибилен и не ќе се скрши лесно, и повеќе силни.На најлон четка можат ефикасно да слајд во тесен отвор за темелно чистење.Користење на високо‑квалитетни полипропилен, најлон и не ' рѓосувачки челик материјали, тоа ви носи издржливост и флексибилност.Спецификација : Предмет Тип : Туш Дупка За Чистење Со Четка Материјал : Полипропилен + Најлон + ' Рѓосувачки Челик Боја : Бела Производ Големина : Прибл. 10x7x1cm / 3.9x2.8x0.4in Тежина : Околу. 10g / 0.4 оз Пакет Листата : 10 x Туш Дупка за Чистење со Четка Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1‑2in грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

За производот

Item Type:
Shower Hole Cleaning Brush
Material:
Polypropylene + Nylon + Stainless Steel
Color:
White
Product Size:
Approx. 10x7x1cm / 3.9x2.8x0.4in
Weight:
Approx. 10g / 0.4oz
Package List:
10 x Shower Hole Cleaning Brush :
Note:
1. Please allow 1‑2in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Слични предлози