• Ново
X-DREE 10Pcs AC250/125V 3А 3 Терминали Еден 18mm Лост Рака Микро Прекинувач Црна KW12-2(10Pcs AC250 / 125-V 3А 3 Terminali Еден 18mm Лост Рака Микро Прекинувач Нерон KW12-2

X-DREE 10Pcs AC250/125V 3А 3 Терминали Еден 18mm Лост Рака Микро Прекинувач Црна KW12-2(10Pcs AC250 / 125-V 3А 3 Terminali

DEN 202.08
Износ
Во продавницата.

Контакт Форма : 1 NO 1 NC; Сертификација : CE,CCC,УЛ,VDE; Рачката Должина : 18mm/0.Големината на телото : 20x10x6mm/0. 10 Pcs AC250/125 V 3А 3 Терминали Еден 18mm Лост Рака Микро Прекинувач Црна KW12-2 Feature : 1.Материјал : Пластика, Метал; Нето Тежина : 28g(Materiale : plastica, metallo, peso netto : 28g. Термо пластични школка,Компактна структура, со мали контакт царинење.

За производот

Слични предлози