• Ново
Shipenophy Магнетна Врата го Фати, Удар-Слободен Вратата Хардвер за Хотел за Кабинет Вратата за Дома за Фиока

Shipenophy Магнетна Врата го Фати, Удар-Слободен Вратата Хардвер за Хотел за Кабинет Вратата за Дома за Фиока

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Скриена врата магнет, силна магнетна сила, и не го окупира просторот.Широко се користи, погоден за лизгачки плакарот на врата, кабинет вратата, фиока, итн.Влага отпорни и ' рѓа отпорни, практични хардвер за кабинет вратата.Избрани нерѓосувачки челик материјал, подобар квалитет, сигурен и издржлив.Доаѓа со двострано лента, може да се вметнат без удирање инсталација.Функција : 1. Избрани нерѓосувачки челик материјал, подобар квалитет, сигурен и издржлив.2. Доаѓа со двострано лента, може да се вметнат без удирање инсталација.3. вратата магнет, силна магнетна сила, и не го окупира просторот.4. Влага отпорни и ' рѓа отпорни, практични хардвер за кабинет вратата.5. Широко се користи, погоден за лизгачки плакарот на врата, кабинет вратата, фиока, итн.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Вратата Magnet Material : Нерѓосувачки Steel Product Големина : Прибл. 1.7 x 4 x 0.2 cm / x 0.7 1.6 x 0.1 in Weight : Прибл. 200g / 7.1 оз Пакет Листата : 10 x Вратата Magnet10 x Accessory20 x Двојно Двострано Лепило Tape30 x Завртка.

За производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Door Magnet
Material:
Stainless Steel
Product Size:
Approx. 1.7 x 4 x 0.2 cm / 0.7 x 1.6 x 0.1 in
Weight:
Approx. 200g / 7.1oz
Package List:
10 x Door Magnet :
10 x Accessory :
20 x Double Sided Adhesive Tape :
30 x Screw :

Слични предлози