• Ново
CiLai Над Вратата Чевли Организатор 24 Голем Мрежа Џебови Виси Чевли Организатор на Плакарот, дете чевли, спална соба. (Brown)

CiLai Над Вратата Чевли Организатор 24 Голем Мрежа Џебови Виси Чевли Организатор на Плакарот, дете чевли, спална соба.

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

најдобар над вратата организаторот за чевли некогаш сте се во сопственост и виси чевли организаторот го одлага чевлите на вашиот плакар врата, максимизирање на вашиот гардероба и подот. 24 пространа јасно се види преку дише мрежа џебови организира до 12 парови на мажите големина 13 чевли,додека помагање да се заштити од прашина, нечистотија, штета и други остатоци;.направени на премија, не-плетени полиестер ткаенини, организаторот вклучува 4 не се лизга, солиден и здрав куки кои се вклопуваат лесно во текот повеќето врати за совршено се вклопуваат.Вратата закачалка чевли решетката е, исто така, одлично за чување на други работи како што се оброци,играчки, врски, шалови, чорапи, toiletry предмети, чистење материјали, и многу повеќе!.Димензии : 62"L x 21"W.

За производот

Слични предлози