• Ново
vitesurz Автомобил Багажникот Задните Товар Багаж Најлон Еластична Нето Мрежа Седиште Назад Кеса Кафез Авто Организаторот, за Ван Камион SUV

vitesurz Автомобил Багажникот Задните Товар Багаж Најлон Еластична Нето Мрежа Седиште Назад Кеса Кафез Авто Организаторот,

DEN 1127.52
Износ
Во продавницата.

Чувајте вашиот автомобил организираат Голема складирање решение да ви помогне да се вози организиран & биде средена, заштита на товар област од одлевање и одржување на објекти од менувањето на текот на возење.Лесен за Инсталација : Инсталиран во багажникот на автомобилот за одредување и сместување на багаж и дребулии.Висока јачина на еластична мрежа јаже, силна stretchability, лесно да го инсталирате, може да биде директно поврзан.Премиум квалитет : изработени од Најлон, дебела и нема да ви солза или rip лесно, универзална вклопат за повеќето автомобили, комбиња, камиони и ЏИП.Одговара за Автомобил, ЏИП, ЏИП Задните Карго Простор.Тоа Може да се Користи како Автомобил Товар Нето Товар Пребивање за SUV, Складирање Мрежи за Автомобили, Тешки Крик Кука, Автомобил или Други.Еластичен дизајн за лесно вчитување и ја сфати тешки предмети во мрежата.Објектот Должина : 90inch Material Тип : Nylon Item Тип : Задните Полици & Accessories Special Карактеристики : Багажникот net Item Тежина : 400kg Item Ширина : 40inch Package вклучуваат : 1 x Универзални Товар Netnotes : 1) Сите димензии се рачно мери, не може да биде мало отстапување.2) Поради боја поставката на секој монитор, бојата може да биде малку поинаков.

За производот

Слични предлози