• Ново
Ohuhu Брзина, Агилност Скала Обука Set - 12 Rung 20ft Агилност Скала и 12 Областа Шишарки,4 Челик Удели & Носи Торба,Жолта/Сина

Ohuhu Брзина, Агилност Скала Обука Set - 12 Rung 20ft Агилност Скала и 12 Областа Шишарки,4 Челик Удели & Носи Торба,Жолта/Сина

DEN 1240.80
Износ
Во продавницата.

Рамнотежа& Координација да остане во контрола на телото движење. [Прилагодлива Должина] - На растојание од 15 инчен помеѓу секој чекор е прилагодлив на 12-rung обука скала сет, па можете да ги обучуваат токму на начинот на кој треба да се.Забрзување за да се добие минатото вашиот противник брзо. [Вклучува 12 Фудбал Конуси] - се Користи на 12 вклучени фудбал шишарки во Ohuhu агилност скала сет (12 сина боја, со УВ заштита) за различни вежби.Идеален климатизација алатка за сите спортисти во било кој спорт да се подобри нога брзина, странични брзина, агилност и координација, како и целокупната рамнотежа.

За производот

Слични предлози