• Ново
Tenergy Безжична Bluetooth Beanie Шапка со Монтажни Стерео Звучници & Микрофон, Руно-Наредени Унисекс Музика Beanie за Надворешна Спорт, Основните Сплетам (Сив)

Tenergy Безжична Bluetooth Beanie Шапка со Монтажни Стерео Звучници & Микрофон, Руно-Наредени Унисекс Музика Beanie за

DEN 598.80
Износ
Во продавницата.

Вграден Bluetooth слушалки - На Tenergy Bluetooth beanie карактеристики bluetooth V4.2 техника што го прави спарувањето да паметен телефон, Apple се види, или таблет уред брзо т нека ладното време cramp вашиот стил.Tenergy Bluetooth Beanie ќе се задржи топло додека го слушате музика или земете телефонски повици безжично.Наназад компатибилен, и е подготвен да се користи со било кој Bluetooth-от уреди, вклучувајќи Apple и Samsung паметни телефони.Tenergy Bluetooth Beanies значи не морале да носат дополнителни слушалки.Тие се совршени за фитнес, паркинг (надворешен спорт, пешачење вашето куче, или планинарење.Мало Пакетот Вклучува : 1x Tenergy Bluetooth Beanie 1x USB Полнење Кабел 1x Упатство.

За производот

Слични предлози