• Ново
2 парчиња Обновливи Само Лепило Трепките Без Лепак, Само Лепило за Обновливи Трепките, Меки и Удобни, Водоотпорен, мала Тежина и Лесен за Носење (3D)

2 парчиња Обновливи Само Лепило Трепките Без Лепак, Само Лепило за Обновливи Трепките, Меки и Удобни, Водоотпорен, мала

DEN 303.36
Износ
Во продавницата.

ладното време Ќе Влијае на Stickiness на Лента.Поради Различни Екранот и друга Светлина, Сликата Не Може да се Покаже Вистинската Боја на Објектот.Различни Стилови - На Обновливи Eyeliner и Eyelash Налепници Има 6 Различни Бои на Eyeliner Налепници, и Постојат Повеќе Опции за да ги Задоволи Вашите Неверојатни Шминка.Лесен за Употреба & remove (Отстрани) - - - Нашите Обновливи Eyelash Налепници Има Око Контура Веднаш до Телото, Па кога Ќе Ги поставите на Вистинското Место за Вашите Очи, Можете Лесно Може да се Лепат на Нив, Без да се Грижиш За Skewing.

За производот

Reusable Self-adhesive Eyelashes :
Product Category:
False Eyelashes Packing
Eyelash Length:
12 Mm
Material:
Chemical Fiber
Tips:
the Package Does Not Contain Eyelash Glue and Other Tools,only False Eyelashes
Shape:
Nature, Long, 3D
Package Include:
2pcs * Reusable Self-adhesive Eyelashes(With Crystal Box) :
Note:
1.Due to manual measurement and different measurement methods,please allow a deviation of 1-2 cm. :
2.Due to the Different Display and Different Light, the Picture May Not Show the Actual Color of the Item. Thanks for Your Understanding. :

Слични предлози