• Ново
Biitfuu се Справи со Extender Тапа Потоне Spout Продолжување на Цртан филм Патка Години за Деца Бебиња за Перење Рака

Biitfuu се Справи со Extender Тапа Потоне Spout Продолжување на Цртан филм Патка Години за Деца Бебиња за Перење Рака

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Поле на Примена : Ова славина се справи со extender е погоден за повеќето една рачка тоне, лесно е да се размонтираат и се соберат, и има прекрасен изглед.Одличен Материјал : разредител е направен од високо-квалитет еластична силикони и заштитни PP материјал, кој обезбедува безбедност за вашето дете при користење на разредител.Едноставен за Инсталација : инсталација на разредител е многу удобен, без алатки се потребни за, само поврзете го тапа extender за тапа, и да се поврзете со cartoon се справи со extender за да мијалникот се справи.Симпатична Цртан филм Шемата : симпатична патка шема може да се направи рачно перење забава и се учат на вашето бебе или дете да се развие добра рака за перење навики.Симпатична Изглед : цртан филм патка дизајн на разредител е погоден за миење на рацете, така што децата сакаат да ги миеле своите раце, прави детето е миење на рацете процесот повеќе интересно.Спецификација : Предмет Тип : Славина се Справи со Extender Материјал : Пластични(компонента) Производ Големина : Прибл. 21 x 9.5 x 8.5 cm / 8.3 x 3.7 x 3.3 во (прирачник за мерење, постојат мали грешки) Функција : Погоден за подароци и декорација Пакет Листа : 1 x Extender 1 x Тока.

За производот

Item Type:
Faucet Handle Extender
Material:
Plastic(major component)
Product Size:
Approx. 21 x 9.5 x 8.5cm / 8.3 x 3.7 x 3.3in (manual measurement, there are small errors) 
Function:
Suitable for gifts and decoration
Package List:
1 x Extender :
1 x Buckle :

Слични предлози