• Ново
D19*L25 Алуминиум Флексибилни Вилица Вратило Спојка 5/8/6.35/8/10мм Stepper Моторни Спојка Encoders Гравирање Машина со YANGS JUNHU (Боја : 1pcs, Внатрешен Дијаметар : 3 Х 3)

D19*L25 Алуминиум Флексибилни Вилица Вратило Спојка 5/8/6.35/8/10мм Stepper Моторни Спојка Encoders Гравирање Машина со

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Структура : Метал Дното.Материјал : Алуминиум.Број На Модел : D19*L25. Standard or Nonstandard : Стандард.Флексибилен или Цврсти : Флексибилни.Структура : Метал Bellows Material : Aluminium Model Број : D19*L25 Standard или Nonstandard : Standard Flexible или Цврсти : Flexible Note : 3 X 3 : значи дупка ofshaft спојка is3mm*3mm4 X 6.35 : meansthe дупка ofshaft спојка is4mm*6.35 mm You се многу добредојдовте да ја посетите нашата продавница.Ако имате било какви прашања, можете да испраќате пораки да се консултирате со услуги на клиентите.Услуги на клиентите е онлајн 24 часа на ден, а ќе се реши вашите прашања колку што е можно побрзо!.

За производот

Слични предлози