• Ново
Шупливи Од Силикон Бендови Компатибилен со Apple Види Бенд 38mm 40mm 41mm,Жени Мажи Hollowout Спорт Wristband Рака Замена со Класичен Затворач за iWatch Серија SE 7 6 5 4 3 2 1

Шупливи Од Силикон Бендови Компатибилен со Apple Види Бенд 38mm 40mm 41mm,Жени Мажи Hollowout Спорт Wristband Рака Замена

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Единствен спорт силикони бенд со поголема флексибилност и ширина, најдобар добар избор за спорт или вежби.Најдобар Избор за Рекреација и Спорт : Висок квалитет на pin-и-јамка clasps обезбеди безбедна одговара; осигурувајќи дека вашите види е стабилна и безбедна, без проблеми, за повеќето спортови.Без дополнителни алатки потребни.Повеќе Бои за Вашиот Избор на Повеќе модерни и класични бои можете да изберете, да го персонализирате вашиот стил и да се направи вашиот iwatch имаат нов изглед.9 инчи до 7 инчи со прилагодливи Нерѓосувачки Челик тока.Answer : ___________________________ Note : Само спорт бенд, Не се види вклучени.Можете да ги собереш на бои за вашиот секојдневен облека, да ги собере сите прилики.Го види рака е водоотпорен, нечистотија-доказ, лесни и кожа-пријателски.Лесен за Инсталација : Еден копчето за инсталирање и отстранување.Флексибилен и Лесен.кој може да ви донесе удобно носење искуство.Исто така, да се биде совршен подарок за девојка, жена, мајка, пријатели.Оваа тенка dressy бендови замена wristband компатибилен со сите серија на apple часовници (Модел 1-7 Smart Watch i Watch Серија 1/2/3/4/5/6/SE/7 достапни се во сите големини 38mm и 40mm и 41mm.Можете да се обидете секоја боја за различни occassion, како што се бизнис, дневна, партија, отворено активност и спортови, итн.Поголеми Дупки Дизајн : Спорт бенд со вентилација дупки дизајн, намалување на телесната тежина и подобрување на пропустливост, направете ја вашата види бенд поудобно, спречува зглоб потење за време на вежбање и овозможува на кожата да дише слободно.

За производот

Слични предлози