• Ново
MightySkins Кожата Компатибилен со Microsoft Xbox 360 Контролер - Прскање на Боја | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил Decal заврши Покрие | Лесно да се Примени, се Отстранат, и Промен

MightySkins Кожата Компатибилен со Microsoft Xbox 360 Контролер - Прскање на Боја | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил

DEN 1305.60
Износ
Во продавницата.

ИЗДРЖЛИВИ ЗАШТИТА ЗА ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра-тенок, ултра-издржливи, дамка-отпорни ламинатни винил со цел ефикасно да се заштити вашиот опрема од dings, инциденти, прашина, и абење на секојдневна употреба!.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Нашите пријателски, познавања персонал е тука да ви помогне и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет!Ако имате било какви проблеми со вашиот ред или не сте задоволни од било која причина, само ги споделите со нас и ние ќе бидеме таму да им помогне!.ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНД : Прикажи ги исклучите вашиот уникатен стил со Силни Кожи за вашите Microsoft Xbox 360 Контролер!Не ми се допаѓа Прскање На Бојата на кожата?Имаме стотици дизајни за да изберете од, па вашиот Xbox 360 Контролер ќе биде единствен што ќе се!.Mighty Skins се отстранува винил кожа, специјално дизајнирана за заштита и измената на сите вашите омилени опрема.ОДИ И ДОАЃА НАДВОР ЛЕСНО : Ставање вашите Силни Кожата на вашиот Xbox 360 Контролер е супер лесно благодарение на неговата патентирана низок притисокот на воздухот ослободување лепило дека е изградена за да последно, но лесно ги отстранува и се остава леплива остатоци кога сте подготвени да се префрли на различни дизајн!.

За производот

Слични предлози